HAPPY SQUIRREL ENGLISH SCHOOL       info@hs.edu.pl       506 144 715

kursy językowe

Działamy na rynku edukacyjnym od 2008 roku. Pracujemy z osobami w każdym wieku - z dziećmi, młodzieżą szkolną oraz osobami dorosłymi, a nauczanie jest naszą wielką pasją, w którą wkładamy całe swoje serce. Dbamy nie tylko o to, by zajęcia były ciekawe i nieszablonowe, ale aby przede wszystkim przynosiły wymierne efekty. Wyróżnia nas to, że pracujemy w bardzo kameralnych grupach, dzięki czemu znacznie łatwiej się przyswoić wiedzę. Dostosowujemy sposób prowadzenia zajęć do potrzeb konkretnego Ucznia lub grupy Uczniów.

Kadrę lektorską tworzą wyjątkowi ludzie, którzy potrafią uczyć, kochają kontakt z ludźmi i potrafią zadbać o niepowtarzalną atmosferę na zajęciach. To dzięki wyjątkowym ludziom pracującym w Happy Squirrel nasi Uczniowie bez problemu radzą sobie w szkole, zdają testy, egzaminy i swobodnie komunikują się w obcym języku ze swoimi rówieśnikami.

Dbamy o to, aby nasi Klienci dobrze się z nami czuli i aby co roku do nas wracali.

Copyright © Happy Squirrel Szkoła Języka Angielskiego Dla Dzieci i Młodzieży Joanna Mazur-Łuczak www.hs.edu.pl,  wykonanie: strony www